Aktualności Eyeye

30 czerwca 2014, poniedziałek 17:45
2175

EYEYE kibicuje Holandii na MŚ 2014!

EYEYE to produkty holenderskiej firmy BARNAUX HEALTHCARE. To wręcz oczywiste, że jej pracownicy kibicują Holandii. Ekipa Oranje rozegrała w 1/8 finału niezwykle dramatyczny mecz z Meksykiem. Do 88 minuty meczu Holandia przegrywała bowiem 1:0. Ci, którzy ten mecz oglądali, z pewnością nie zapomną, co wydarzyło się później...

EYEYE kibicuje Holendrom

Gra na stadionie w Fortalezie toczyła się jednak do końca. Wyrównującą bramkę strzelił Wesley Sneijder. Wiara w zmianę losów spotkania wróciła. Kilka minut później w doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny dla Holandii, który pewnie wykorzystał Klaas-Jan Huntelaar.

Cztery minuty, które wstrząsnęły Meksykiem

To tylko 4 minuty albo aż 4 minuty, ale ile w tym czasie było emocji i zwrotów akcji. Meksyk był już przecież tak blisko 1/4 finału Mistrzostw Świata w Brazylii, ale to Holendrzy szczęśliwie awansowali i już w najbliższą sobotę 5 lipca o godz. 22:00 zagrają w mecz z reprezentacja Kostaryki o półfinał!

Kibicuj Holandii, zyskaj w promocji EYEYE!

Dlatego aby zachęcić polskich kibiców do trzymania kciuków za "pomarańczowych", proponujemy na zachętę promocję, związana z produktami EYEYE. Jeżeli Holandia zdobędzie puchar Mistrzostw Świata 2014, to w okresie od 14 lipca do 15 sierpnia do każdego opakowania soczewek miesięcznych BIOXY (6 szt.) otrzymasz mały płyn EYEYE All in One (100 ml) gratis!